Başlangıç > Oyun Rehberi > İmperia Online İlhak Etmek Hakkında Herşey !

İmperia Online İlhak Etmek Hakkında Herşey !

imperia online ilhak etmek,imperia online ilhak etmek nedir,imperia online ilhak etmek nasıl yapılır,imperia online ilhak etmek özellikleri,imperia online ilhak etmek resimleri,imperia online ilhak etmek için gerekenler,

  • Tarafsız eyaleti ilhak etmek için Merkezi yönetim seviyesi gereklidir. Eyaletin ilhak edilmesi için Kale seviyesini ve içindeki garnizonu yenebilen bir ordu ile kuşatılması lazım. Köleliştirilmiş eyaleti ilhak etmek için Merkezi yönetim seviyesi ve bu eyaletin Mutluluk seviyesinin maksimum derecesinde olması gereklidir.
  • İlhak edildiğinde eyaletin Kale seviyesi 1 düşer, kalan binaların seviyeleri olduğu gibi kalır, ganimet kazanma amaçlı saldırıya katılan ordu ve mevcut kaynak yok olur.
  • İmparatorun, ilhak edilmiş eyalet üzerinde şu hakları vardır: bina ve araştırmalar yapmak, askerleri eğitmek, vergi uygulamak, 3 çeşit kaynağı üretmek – odun, demir, taş.
  • Eyaletlerin verimliliği – her ilhak edilmiş eyalet öncekine göre %10 daha az kaynak üretir. Bürokrasi olmadan on birincisinin verimliliği %0, her sonraki %10 daha etkisiz ve verimsiz olacak (eyalet alanlarının Bürokrasinin değiştiricisi göz önünde bulundurulmadan). Bürokrasinin her seviyesi üretimin verimliliğini %100ü aşmadan %5 arttırır.
  • Bir eyaleti çevrelemek (kutu şeklinde savunma) – bir eyaletinizin etrafınıdaki eyaletleri ilhak ederseniz o eyaletiniz box defans olur. Kutu şeklinde savunmalı olması ona saldıran ordunun Moralinin 20 puan düşürülmesine neden olacak.
  • Ordunun ilhak edilmiş eyaletler arası yolculuğu 10 dk sürer.
  • Eyaletler arası kaynak nakli taşıma kapasitesi 2000 olan Yük ambarı ile gerçekleşir. Yük ambarı binasının her seviyesi kapasiteyi %50 arrtırır. Maksimum seviyesi 14. Nakil süresi 20 dk’dır. İmparatorluk saldırı altında bulunmadığı takdirde Hemen naklet opsiyonu sayesinde yük anında taşınabilir.
Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: